• https://www.facebook.com/alpayreklam
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05413451424
  • https://www.twitter.com/alpayreklam
  • https://www.instagram.com/alpayreklam
  • https://www.youtube.com/alpayreklam
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   0312 345 14 22

TABELACI ANKARA

Yeni Model Tabela Uygulamaları

  Günümüzde artık teknolojiyi her sektörde hissetmek mümkün hale gelmiş durumdadır. Özellikle kurumsal firmalara yönelik çeşitli reklam çalışmaları yapan sektörlerde teknolojiden en üst düzeyde faydalanılabiliyor. Bunlar arasında tabela sektörü de yer alıyor. Bir dönem tabela dendiğinde akla sadece birkaç farklı model gelirdi. Şimdilerde ise tabela uygulama modelleri adeta saymakla bitmiyor. Çünkü envai çeşit görünümde tabelalar rahatlıkla üretilebiliyor. Üstelik maliyetlerinin de eski dönemlere nazaran çok daha düşük olduğunu söyleyebiliriz. Artık bilgisayar destekli teknikler kullanılarak tabela baskıları hazırlanıyor, CNC Router kesim makinesi ile modern tabelalar üretiliyor. Dolayısıyla tabela siparişi verenlerin de ödemesi gereken ücret çok daha düşük rakamlara tekabül ediyor. Çeşitlilik konusunda modellerin yüz güldüren bir özellik sergiliyor olması, her firmanın kendi sektöründe uygun tabelaları tercih etmesini de beraberinde getiriyor.

Örneğin ahşap sektöründe hizmet veren bir firma tercihini ahşap desen kompozit ya da ahşap görünümlü levhalardan yana kullanıyor. Zemin daha farklı bir görünümde olsa da kutu harf şeklinde ahşap görünümlü detaylar tabelaya kazandırılıyor. Bu sayede her firma için özgün ve farklı tabela uygulamaları da hazırlanabiliyor.  Bu modelleri ya da en özgün tabela şekillerini incelemek isterseniz bu alanda hizmet veren firmaların ofislerine kadar gitmenize hiç gerek yok. Çünkü internetten online olarak aradığınız her türlü tabela modeline kolaylıkla ulaşabilir, en ilginç ya da en karizmatik tabela modellerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Online olarak sipariş dahi verebildiğinizi hatırlatmak isteriz.İşte tam bu noktada ALPAY REKLAM internet sitesi üzerinden müşterilerine ulaşmakta ve hizmet sunmaktadır.

Çünkü tabela hizmeti veren firmalar artık internetten de müşterilerinin kendilerine ulaşmalarını sağlayabiliyor.
Bu sayede sizde zaman kazanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla tabela uygulamaları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgiye internet üzerinden ulaşmanız mümkün olabiliyor. Bu nedenle online olarak hem araştırma yapabilir hem de sipariş verebilirsiniz. Ancak gerek renkleri gerek ebatları gerekse ışıklandırmasıyla firmanız için son derece ideal olabilecek bir tabela modelini seçmeniz gerektiğini de asla unutmayın. Özellikle ledli ışıklandırmanın çok doğru şekilde yapılmış olması gerekiyor. Yanlış ışıklandırmalar maalesef tabelanızın okunmasını güçleştirir ve dolayısıyla amacından da bir hayli sapmış olur. Tabelanızın dikkat çekmesi elbette öncelikli kıstasınız olmalıdır. Fakat dikkat çekmesi kadar okunaklı olması ve akılda kalması da büyük önem taşır.Etiketler:Tabela, Totem tabela, ışıklı tabela, ışıksız tabela, alüminyum tabela, led tabela, krom harf tabela, Araç Giydirme, Çatı ve Duvar reklamları Tabela, İç Dış Yönlendirme Tabela, Kutu Harf Tabela, Neon Tabela, Display Sistemleri, Uyarı ve İkaz Tabelaları, gibi birçok tabela çeşitlerini Alpay Reklam'da bulabilirsiniz.